standardowy wygląd strony | większy kontrast: A  A  | większa czcionka: A+  A++
Logo BIPNaglowek
Biuletyn Informacji Publicznej Muzeum Sportu i Turystyki www.muzeumsportu.waw.pl
-Witamy
-Status
-Organizator
-Przedmiot działalności
-Organizacja
-Majątek
-Informacje bieżące
-Zamówienia publiczne
Pomoc
Wirtualne biuro
Serwis
-Rejestr zmian i statystyki
-Wyszukiwarka

Ogłoszenia o zamówieniach publicznych 2017

Przetarg nieograniczony na roboty budowlane pn. „Budowa jednostki pływającej „Szkuta Wiślana”.

Przetarg nieograniczony na roboty budowlane pn. „Modernizacja ekspozycji stałej”.

Zamówienie z wolnej ręki na roboty budowlane pn. „Budowa jednostki pływającej „Szkuta Wiślana”.

Zamówienie z wolnej ręki na roboty budowlane pn. „Modernizacja ekspozycji stałej”.

Osoba odpowiedzialna: Tomasz Jagodziński

Opublikowane przez: Karol Tarasiewicz-Mrowiński

udostępniono: 26.05.17 12:20 opis zmiany: edycja informacji | zmiany dokonał: Karol Tarasiewicz-Mrowiński | dziennik zmian | wersja do druku