standardowy wygląd strony | większy kontrast: A  A  | większa czcionka: A+  A++
Logo BIPNaglowek
Biuletyn Informacji Publicznej Muzeum Sportu i Turystyki www.muzeumsportu.waw.pl
-Witamy
-Status
-Organizator
-Przedmiot działalności
-Organizacja
-Majątek
-Informacje bieżące
-Zamówienia publiczne
Pomoc
Wirtualne biuro
Serwis
-Rejestr zmian i statystyki
-Wyszukiwarka
Przedmiot działalności

Muzeum Sportu i Turystyki gromadzi i przechowuje dobra kultury w zakresie kultury, fizycznej, turystyki i krajoznawstwa, a w szczególności trofea, odznaki, nagrody, pamiątki osobiste, znaczki, plakaty, monety, sztandary, stroje i sprzęt sportowy, akcesoria podróżne, dzieła sztuki o tematyce sportowej, fotografie, filmy, książki, czasopisma i archiwalia.
Muzeum informuje o treściach gromadzonych zbiorów, upowszechnia podstawowe wartości historii, nauki i kultury polskiej, kształtuje wrażliwość poznawczą i estetyczną, umożliwia kontakt ze zbiorami.

Osoba odpowiedzialna: Tomasz Jagodziński

Opublikowane przez: Karol Tarasiewicz-Mrowiński
udostępniono: 31.01.17 22:42 opis zmiany: edycja informacji | zmiany dokonał: Karol Tarasiewicz-Mrowiński | dziennik zmian | wersja do druku